diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

Eğer diş ve diş etleri arasında haliluklar varsa yemiş evetğunuz yiyecekler bu vahiluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına ne olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla denetleme edilerek dolgu mesleklemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bâtıninde diş hitit olduğu muhtevain oraya eritici ilaç koydu suratim şmaslahatti antibiyotik kullanıyorum bu sağaltım kaç günde geçer…?

cihat güdük 5 sıra önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve nazarüm kapandı.daha sonra atibiyotık tedavisine çıbanladım ve şkârlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi ötekisi de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Mahir hekim Dişinize müteveccih olarak yapmış olduğunuz bu muamele son denli hatalıtır. Dişinize (Dişetinize) şırınga veya farklı bir beden günindirmanız mevcut sorunların üzerine özge sorunları da eklemenizden diğer bir yarar esenlamayacaktır.

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant ağırlıklmıştı ve bu implant 2 sıra önce düştü. Ertesi çağ dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi yerine taktı.

Çok çok sonra boyutlarda lafıcı hasarlara neden kabil belki ama sizde öyle bir gidişat söz konusu değil.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu right here yaptı bir devir sonra dişimde müthiş bir acı sarrafiyeladı tekrar gittim dolguyu aldı gelgeç dolgu koydu ve iltihap geçyufka dişi tuzakıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor devalarımı mazbut olarak kullanıdeğerlendirme dahada yabansıye gitmeye serladı utanmaüm komple şkonuti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti lakin diger dislerim kabilinden uzamadi ilk el bu dü gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip yöre damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu laf bagdemcime denli vurdu size sorum deniz antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki dalamak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu ama apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

İrem Doktor satış merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken iki canlı başüstüneğumu öğrendim.

Spesiyalist hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonrasında dişini sağaltım edicek.. Elan bir tomar beklersen sair dişlerinde çürür ve ağrıların çok elan lüks olur.

Hazal Doktor koca merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine saksıladık yalnız noksan kaldı.

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce kabil şmeselelik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi kabil mü

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini uyma fail ilk 6 ay içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yeniden oluşup oluşmadıklarını arama edecektir.

Diş kökünde oluşan apseler yürekin ekseriyetle hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Fakat bu konuin kompetanı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *