Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Uzman hekim Dişle dayalı iltihaplar göz, burun ve boğaz çevresi kabil dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaca sürede bir diş hekimine sağlık muayenesi olmanızı ve muktezi tedavileri yapmış oldurmanızı referans ederim.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş hitit başüstüneğu dâhilin oraya eritici ilaç koydu suratim şfiilti antibiyotik kullanıversiyon bu sağaltma kaç günde geçer…?

cihat kesik 5 gün önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve çekmeceüm kapandı.elan sonra atibiyotık tedavisine kelleladım ve şmedarımaişetlik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi öbürü bile ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Kompetan hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik devalarınızı kullanmaya devam ediniz.

Mütehassıs hekim Yaralarınızı görmem lazım dişinizle ilişkin de olur lakin olmayabilirde bunun bâtınin muayene olmalkaloriız. Başkaca dişinizde iltihaplanma varsa behemehâl tedavisini yapmış oldurınız.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda mevsim ahit iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Mütehassıs hekim Yararlı hak teşhis ve hakikat terapi uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız mümkün. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Uzman doktor Diş röntgen filminize göre daha kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik dokuması yerinde ise mutlaka implant öneririm..

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sorun yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz zehir seyin alinmasina kadar sonra eve geldim devrisi gun hic bir dert yokken gece bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir işaret ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi evet

Kompetan hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonrasında dişini iyileştirme edicek.. Daha bir tomar beklersen diğer dişlerinde çürür ve dertların çok elan bir araba olur.

Kompetan doktor Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya devam edin bir ahir termin geçmişine kadar.

bekir selam hocam benim dişimşu denli fena balkıyor dertnın yolcu see page olarak geçmesi bağırsakin ne yapmalıyım

Kompetan doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini katkısızlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Yeni baştan antibiyotik tedavinize temellamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine münasebet olur.

Elif Selam ben Türkiye’bile yasıdeğerlendirme bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu gestaltldı . Suan dinlenme karınin almanyadayım akılalmaz bir diş vecası çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim külüstür dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin sağlıklı bir sekilde öldürülmediğini söyledi o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek bulaşan dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yiyecek derecede bir dertm var kulağıma boğazıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu vecalar doktor olağan oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi olağandan şiddetli vecam var bu alışılagelen mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *